SUBARU

PRE VZRUŠUJÚCU JAZDU

UPÚTA VŠETKY ZMYSLY

od 42 090 €

Cena

174 kW (237 PS) / 7,000 rpm

Max. výkon (DIN)

6.3 sec.

Zrýchlenie

SUBARU BOXER

Motor

Pohon zadných kolies

Hnacie ústrojenstvo

* Podľa nariadenia OSN č. 101-01/ WLTP

Modelové rady

BRZ - FINAL EDITION
Benzínový motor, 6-stupňová manuálna prevodovka

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny (matná tmavosivá metalíza)

Dvojité koncovky výfuku

Radiaca páka manuálnej prevodovky

Predné športové sedadlá (koža a semiš Ultrasuede)

42 090 €

Zážitok z čisto športového auta

SUBARU BRZ ponúka vyšší výkon aj krútiaci moment a výraznejšie zrýchlenie, takže sa ešte lepšie ovláda, je lepšie vyvážené
a prináša vzrušujúcejší zážitok z jazdy v čisto športovom aute, ktoré sa môže oprieť o typickú spoľahlivosť a bezpečnosť značky Subaru.

Výkon

Kľúčové technológie automobilky umožňujú každému Subaru dosahovať tradične vysoký štandard, pokiaľ ide o výkon, komfort, bezpečnosť a spoľahlivosť, čo prispieva k pôžitku z jazdy a pocitu bezpečia pre všetkých cestujúcich.

Dizajn

SUBARU BRZ, ako dokonalé športové auto, smelo zdôrazňuje svoju jedinečnosť. Vyjadruje dizajnovú filozofiu „Dynamic x Solid“ a koncepciu „BOLDER“, ktorá túto filozofiu ďalej rozvíja.

Bezpečnosť

Subaru kladie bezpečnosť na prvé miesto. Preto už vyše 50 rokov zdokonaľuje testovacie postupy a opakovane testuje svoje pokročilé bezpečnostné prvky.

Automobilka využíva najnovšie kľúčové technológie na ochranu pred kolíziami a naďalej pracuje na svojej stratégii „človek na prvom mieste“ s cieľom zvýšiť celkovú bezpečnosť a dosiahnuť budúcnosť bez nehôd.

SUBARU

Napíšte nám správu

Meno *
Priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Správa